06:46 pm - Tuesday 19 February 2019
Advertisement

Akıl almaz Facebook cinayeti!

By Esra Apaydın - Cum Şub 10, 1:41 am

Siz siz olun, birini Facebook arkadaş listenizden çıkartırken iki kere düşünün…

Cinayet ile suçlanan sanıklar kefaletle çıkabilecekler

Sosyal paylaşım ağları gün geçtikçe daha da büyüyor ama bu büyüme her zaman iyi neticeler doğurmuyor…

Amerika’nın Tennessee eyaletinde yaşayan Marvin Pooter’ın geçtiğimiz gece iki adet birinci dereceden cinayetle suçlanarak karakola getirilmesiyle başlayan olaylar, iplik söküğü gibi çözüldü. Pooter polise verdiği ifadesinde, cinayeti, öldürdüğü çiftin kendi kızıyla arkadaşlığını bir sosyal iletişim sitesi üzerinden kesmesi yüzünden işlediğini söyledi.

Billy Payne Jr. ve kız arkadaşı Billie Jean Hayworth, Potter’ın 30 yaşındaki kızı Jenelle ile arkadaşlığını kesmesiyle başlayan olaylarda, polis raporuna göre, arkadaşlık listesinden çıkartılan Jenelle son birkaç haftadır Billy ve Billie çiftini farklı şekillerde rahatsız ediyordu. Yapılan araştırmalar sonucundaysa saat 17:30 ile 11:00 arası işlendiği sanılan cinayet, Marvin Potter’ın çiftin Mountain City’deki evlerine zorla grip ateş etmesiyle sonuçlandı. Billy Payne kendi yatak odasında ölü bulunurken, Billie Jean ise sekiz aylık bebeğine sarılmış olarak komşuları tarafından bulundu.

Jamie Curd isimli bir diğer sanıksa, Potter’ın arkadaşı ve kızına olan ilgisiyle ön plana çıktı. Kendisi suça ortaklıktan dolayı tutuklandı; şimdi her iki adam da ceza evinde. Potter için istenen kefalet 200.000 dolarken, Curd için tam tamına 1.5 milyon dolar kefalet isteniyor.

Firmanı Kaydet bizi Twitter da takip et, Facebook da ekle. RSS servisimize üye ol

Cevap bırak.

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız.