07:52 am - Thursday 25 April 2019
Advertisement

İkinci el garantili araçlar Otoeksper bayilerinde sizi bekliyor

By Esra Apaydın - Pts Şub 16, 6:22 am

Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmetler sunmaya devam ediyor.


İkinci el araç almak isteyenleri aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik risklerin yanı sıra aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki birçok riskten kurtaran Otoeksper’de garantili araçlar satın alınabiliyor.


Otoeksper sistemine dahil olan her ikinci el araç, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilip ve sonuçları müşterilerle paylaşılıyor. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleştiriliyor.


Koç Fiat Kredi’nin sunduğu cazip kredi olanakları ile garantili 2. el bir araca sahip olabileceğiniz Otoeksper sitesinde yer alan 8 yaş ve 180 bin kilometre sınırının altında olan her marka araç, onay alındığı takdirde “Otoeksper Garantili” satılıyor. Ayrıca garanti hizmeti süresi içinde 7 gün 24 saat yol yardımı hizmeti bulunuyor.


Türkiye’nin 32 iline yayılmış bayileri ile hizmet veren Otoeksper’de satışa sunulan araçlara ve ikinci el taşıt kredisi hakkında bilgilere www.otoeksper.com.tr web stesinden ulaşılabilir.

Firmanı Kaydet bizi Twitter da takip et, Facebook da ekle. RSS servisimize üye ol

Cevap bırak.

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız.