08:03 am - Thursday 25 April 2019
Advertisement

Kia’dan kışkırtan station wagon konsepti

By Esra Apaydın - Çar Şub 18, 8:43 pm

Kia’dan kışkırtan station wagon konsepti ASFALT
image

Kia’nın Cenevre Otomobil Fuarı’nın hemen öncesinde gösterdiği station wagon konsept otomobil, şık ve sportif görünüşüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sportscape isimli konseptin tasarımı, Kia‘nın gelecekteki Optima modeliyle ilgili ipuçları veriyor.

Geniş iç hacmiyle dış görünüşte bir aile arabası olan bu konsept otomobil, aynı zamanda adından da anlaşılacağı üzere sportif bir havaya sahip. Tamamen cam olan tavanıyla dikkat çeken Sportscape, görünüşüyle olduğu kadar komforlu yapısıyla da ön plana çıkıyor. İç tasarımında yine sportif çizgileri koruyan modelin gösterge paneli oldukça başarılı. Orta panelde ise dokunmatik bir ekranın yer aldığı görülüyor. İç kısımda metalik gri renginin hakim olduğu otomobilin koltuklarında ise siyah deri kaplamanın tercih edildiğini yayınlanan görsellerden anlayabiliyoruz.

Mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı‘nda tanıtılacak olan otomobilin şimdilik yalnızca görselleri ortaya çıkmış durumda. Teknik özelliklerini öğrenebilmek için ise fuardaki duyuruyu beklememiz gerekiyor.

kia-sportspace2-1 kia-sportspace3-1 kia-sportspace4-1 kia-sportspace5-1 kia-sportspace6-1

Firmanı Kaydet bizi Twitter da takip et, Facebook da ekle. RSS servisimize üye ol

Cevap bırak.

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız.