06:26 pm - Thursday 25 April 2019
Advertisement

easyJet’in Londra-Moskova uçuşları başlıyor!

By Esra Apaydın - Cum Kas 02, 5:15 pm

easyJet, 2013 yılının bahar döneminde Londra ve Moskova arasındaki uçuşlarını başlatıyor.

Avrupa’nın 1 numaralı hava ulaşım ağı operatörü easyJet, İngiltere Sivil Havacılık Otoritesi (CAA) tarafından verilen yetki ile 2013 yılının bahar döneminde Londra ve Moskova arasındaki uçuşlarını başlatıyor.

easyJet yolcularını, yeni güzergahlarda uçuşları ile buluşturmaya devam ediyor. 2013 yılının bahar dönemi itibariyle easyJet, Londra-Moskova arasındaki uçuşlarını başlatıyor.

Londra Gatwick ve Moskova Domodedovo havaalanları arasında günde iki sefer yapacak olan easyJet’in Airbus A320 tipi uçaklarında 180 koltuk bulunacak. Dört saat sürecek uçuşlar her gün Londra’dan 07:00 ve 14:00, Moskova’dan ise 14:40 ve 21:40 saatlerinde hareket edecek. easyJet uçuş operasyonlarının ilk yılında 230 binin üzerinde yolcu taşımayı hedefliyor.

Londra ve Moskova arasında seyahat imkanı sunmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden easyJet CEO’su Carolyn McCall;
“Bu gelişmenin İngiltere ve Rusya’daki yolcularımız için doğru bir karar olduğuna inanıyoruz. Hızlı büyüyen bir ekonomiye sahip olan Rusya, tarihi ve kültürel açıdan da zengin bir ülke. Uçuşlarımızın, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat planlamalarında tercih edileceğine inanıyoruz. easyJet, giriş yaptığı yeni pazarları, rekabet politikası ve uygun fiyatlar ile daha fazla yolcunun seyahat etmesine fırsat sağlayarak geliştirdiğini pek çok kez kanıtlamıştır. Önümüzdeki bahar aylarında bu rotada easyjet ile seyahat edecek yolcularımızı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Ekonomi sınıfı uçuşlarda 1000 pound üzerinde fiyatlandırılan mevcut tarifeler ile karşılaştırıldığında çok daha uygun bir alternatif olan 125 pound seviyesinde başlayacak olan easyJet uçuşlarına ilişkin biletler, önümüzdeki haftalarda www.easyJet.com adresinde satışa sunulacak.

Firmanı Kaydet bizi Twitter da takip et, Facebook da ekle. RSS servisimize üye ol

Cevap bırak.

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız.