12:03 am - Tuesday 26 March 2019
Advertisement

HTC One (M9) bu sefer de HTC’nin resmi web sitesinde kendini gösterdi

By Esra Apaydın - Sal Şub 24, 12:43 pm

HTC One (M9)’un 1 Martta 2015 Mobil Dünya Kongresi kapsamında düzenlenecek “Ütopya’ya Yolculuk” isimli etkinlikte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu tarih yaklaştıkça cihaza dair sızıntıların sayısı da artıyor. HTC One (M9)’a dair son sızıntının kaynağı ise HTC’den başkası değil.

Hollanda merkezli teknoloji sitesi Techtastic’in haberine göre, HTC’nin resmi web sitesinin kodlarında HTC One (M9)’a yönelik referanslara rastlanıyor. HTC’nin One (M9) için bıraktığı ipuçları sadece bununla da sınırlı kalmıyor.

Şirket geçtiğimiz haftasonundan bu yana resmi Twitter hesabında #OneLife (Tek Yaşam) etiketini kullanıyor. HTC’nin haftasonu Twitter aracılığıyla paylaştığı bir görseldeyse üç farklı şekil bulunuyor. Kullanıcılardan bir şekil seçerek bu şekli yeniden tasarlamalarını isteyen şirket, seçilecek kullanıcı tasarımının 2015 Mobil Dünya Kongresi’nde kullanılabileceğini belirtti.

1987 yılında Antalya’da doğan Sinan Küstür, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü tamamladıktan sonra Londra’da bulunan Roehampton Üniversitesi’nde Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yapmıştır. Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir olan Sinan, eğitim dönemini tamamlamasının ardından teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında harmanlamayı sürdürmektedir.

Firmanı Kaydet bizi Twitter da takip et, Facebook da ekle. RSS servisimize üye ol

Cevap bırak.

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız.