06:35 pm - Thursday 25 April 2019
Advertisement

Kozmetik devriyesi

By Esra Apaydın - Per Şub 09, 10:27 pm

Polis Bakım Yardım Sandığı’nın iştiraki Poltek, e-ticaretin ardından Polshine adlı markayla kozmetik sektörüne girdi. Poltek, Avon gibi doğrudan satış yapacak.

Polis Bakım Yardım Sandığı’nın (POLSAN) iştiraki Poltek Teknoloji ve Yazılım AŞ, kozmetik ve e-ticaret sektörüne de girdi. Polshine markasıyla kozmetikte, alisveristeson.com sitesiyle e-ticarette faaliyet gösteren Poltek’in Genel Müdürü Murat Küçük, basın toplantısında en yeni yatırımları olan kozmetikte doğrudan satış sistemiyle ilerleyeceklerini belirtti. Küçük “Sadece POLSAN üyeleri, eşleri ve 18 yaşından büyük üye çocuklarına açık olan üyelik sistemiyle 1 yılda pazarın yüzde 5’ini, yani 35 milyon lira hedefliyoruz” dedi. Polshine’ın 43 çeşit ürünle satışa başlayacağını, üretimi Kozmo Artı’nın yapacağını belirten Küçük üyelerin siteden aldığı ürünlerini yüzde 50 kârla satacağını kaydetti.

İNTERNETTE EN ÇOK ALTIN VE CEP TELEFONU SATIYOR
Küçük, Mart 2011’de açılan alisveristeson.com’un POLSAN dışında tanıtılmadığını, sandığın 98 bin üyesi, sitenin 30 bin kullanıcısı olduğunu söyledi. Küçük yıllık cirosu 12 milyon lirayı aşan sitede en çok altın ile cep telefonu satıldığını ifade etti.

Firmanı Kaydet bizi Twitter da takip et, Facebook da ekle. RSS servisimize üye ol

Cevap bırak.

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız.