12:55 am - Tuesday 26 March 2019
Advertisement

Marion Cotillard Assassin’s Creed filminin kadrosuna katıldı

By Esra Apaydın - Pts Şub 16, 9:56 pm

Popüler video oyunlarının sinema filmine dönüşmesi akımının yeni duraklarından birisi de Assassin’s Creed olacak. Justin Curzei tarafından yönetilecek filmin 2016 yılında vizyona girmesi planlanıyor. Ubisoft’un popüler oyunundan uyarlanacak filmde başrollerden birini Michael Fassbender’in üstleneceği daha önce açıklanmıştı.

Fassbender’in partneri de nihayet belli oldu. Daha önce Inception ve Kara Şövalye Yükseliyor gibi filmlerde boy gösteren Marion Cotillard, Assassin’s Creed filminin kadrosuna katıldı. Suikastçilik günlerine dönmesi için bir şirket tarafından kaçırılan Desmond Miles’ın hikayesini anlatacak olan filmde Cotillard’ın hangi rolle izleyicinin karşısına çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Justin Curzei, Michael Fassbender ve Marion Cotillard, çok kısa bir süre önce William Shakespeare’in Macbeth’inin sinema uyarlamasında da birlikte çalışmıştı. Bu film de 2015’in ilerleyen günlerinde vizyona girecek.

1987 yılında Antalya’da doğan Sinan Küstür, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü tamamladıktan sonra Londra’da bulunan Roehampton Üniversitesi’nde Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yapmıştır. Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir olan Sinan, eğitim dönemini tamamlamasının ardından teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında harmanlamayı sürdürmektedir.

Firmanı Kaydet bizi Twitter da takip et, Facebook da ekle. RSS servisimize üye ol

Cevap bırak.

Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız.